ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ: Πρεμιέρα εκτός με Αχαρναϊκό-Όλο το πρόγραμμα του Νοτίου Ομίλου της Football League

"Εκτός" με τον Αχαρναϊκό θα αγωνιστεί ο Παναιγιάλειος στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος Νοτίου Ομίλου της Football League, που ξεκινά στις 29 Σεπτεμβρίου. Εξάλλου, στο πρώτο παιχνίδι εντός έδρας, η Μαύρη Θύελλα θα υποδεχτεί τον Βύζαντα Μεγάρων.

Ας δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

1η - 14η
Ηρακλής Ψαχνών - ΑΟ Χανιά
Επισκοπή - Φωστήρας
Φωκικός - Καλλιθέα
Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή - Αστέρας Μαγούλας
Βύζας Μεγάρων - Πανηλειακός
Ολυμπιακός Βόλου - Γλυφάδα


2η - 15η
Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών
ΑΟ Χανιά - Φωκικός
Φωστήρας - Αχαρναϊκός
Καλλιθέα - Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος - Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Μαγούλας - Ολυμπιακός Βόλου
Πανηλειακός - Γλυφάδα

3η - 16η

Ηρακλής Ψαχνών - Φωκικός
Αχαρναϊκός - Επισκοπή
Παναχαϊκή - ΑΟ Χανιά
Βύζας Μεγάρων - Φωστήρας
Ολυμπιακός Βόλου - Καλλιθέα
Γλυφάδα - Παναιγιάλειος
Πανηλειακός - Αστέρας Μαγούλας


4η - 17η
Αχαρναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών
Φωκικός - Παναχαϊκή
Επισκοπή - Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Χανιά - Ολυμπιακός Βόλου
Φωστήρας - Γλυφάδα
Καλλιθέα - Πανηλειακός
Παναιγιάλειος - Αστέρας Μαγούλας

5η - 18η
Ηρακλής Ψαχνών - Παναχαϊκή
Βύζας Μεγάρων - Αχαρναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Φωκικός
Γλυφάδα - Επισκοπή
Πανηλειακός - ΑΟ Χανιά
Αστέρας Μαγούλας - Φωστήρας
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα

6η - 19η
Βύζας Μεγάρων - Ηρακλής Ψαχνών
Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Βόλου
Αχαρναϊκός - Γλυφάδα
Φωκικός - Πανηλειακός
Επισκοπή - Αστέρας Μαγούλας
ΑΟ Χανιά - Παναιγιάλειος
Φωστήρας - Καλλιθέα

7η - 20η
Ηρακλής Ψαχνών - Ολυμπιακός Βόλου
Γλυφάδα - Βύζας Μεγάρων
Πανηλειακός - Παναχαϊκή
Αστέρας Μαγούλας - Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος - Φωκικός
Καλλιθέα - Επισκοπή
Φωστήρας - ΑΟ Χανιά

8η - 21η
Γλυφάδα - Ηρακλής Ψαχνών
Ολυμπιακός Βόλου - Πανηλειακός
Βύζας Μεγάρων - Αστέρας Μαγούλας
Παναχαϊκή - Πανιαγιάλειος
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα
Φωκικός - Φωστήρας
Επισκοπή - ΑΟ Χανιά

9η - 22η
Ηρακλής Ψαχνών - Πανηλειακός
Αστέρας Μαγούλας - Γλυφάδα
Παναγιάλειος - Ολυμπιακός Βόλου
Καλλιθέα - Βύζας Μεγάρων
Φωστήρας - Παναχαϊκή
ΑΟ Χανιά - Αχαρναϊκός
Φωκικός - Επισκοπή

10η - 23η
Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών
Πανηλειακός - Παναιγιάλειος
Γλυφάδα - Καλλιθέα
Ολυμπιακός Βόλου - Φωστήρας
Βύζας Μεγάρων - ΑΟ Χανιά
Παναχαϊκή - Επισκοπή
Αχαρναϊκός - Φωκικός

11η - 24η
Ηρακλής Ψαχνών - Παναιγιάλειος
Καλλιθέα - Αστέρας Μαγούλας
Φωστήρας - Πανηλειακός
ΑΟ Χανιά - Γλυφάδα
Επισκοπή - Ολυμπιακός Βόλου
Φωκικός - Βύζας Μεγάρων
Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός

12η - 25η
Καλλιθέα - Ηρακλής Ψαχνών
Παναιγιάλειος - Φωστήρας
Αστέρας Μαγούλας - ΑΟ Χανιά
Πανηλειακός - Επισκοπή
Γλυφάδα - Φωκικός
Ολυμπιακός Βόλου - Αχαρναϊκός
Βύζας Μεγάρων - Παναχαϊκή

13η - 26η
Ηρακλής Ψαχνών - Φωστήρας
ΑΟ Χανιά - Καλλιθέα
Επισκοπή - Παναγιάλειος
Φωκικός - Αστέρας Μαγούλας
Αχαρναϊκός - Πανηλειακός
Παναχαϊκή - Γλυφάδα
Ολυμπιακός Βόλου - Βύζας Μεγάρων

PrintEmail

 

Saitis Home Έπιπλα

 Pizza IQ