ΠΟΛΙΤΙΚΑ

Αυτό είναι το νέο Δημοτικό Συμβούλιο Αιγιαλείας - Όλα τα αποτελέσματα σταυροδοσίας στα ψηφοδέλτια των Δημοτικών Ενοτήτων

Το μεσημέρι της Δευτέρας δόθηκε στη δημοσιότητα το πρακτικό εκλογής των δημοτικών και κοινοτικών συμβούλων του Δήμου Αιγιαλείας, με τα αποτελέσματα σταυροδοσίας που προέκυψαν από την εκλογική διαδικασία του α' γύρου των δημοτικών εκλογών, την Κυριακή 26 Μαΐου.

Τα τελικά αποτελέσματα διαφωνούν σε πολλές περιπτώσεις με όσα είχαν γραφτεί σε μερίδα του τοπικού Τύπου, αποδεικνύοντας πως οι δήθεν "πληροφορίες" και "εκτιμήσεις" ανθρώπων που δεν έχουν σχέση με τη δημοσιογραφία, μπορούν εύκολα να γίνουν και παραπληροφόρηση του αναγνωστικού κοινού, με προφανώς όχι θετικά αποτελέσματα για τη σωστή ενημέρωση που οφείλουμε τα ΜΜΕ να υπηρετούμε.

Βάσει λοιπόν των αποτελεσμάτων που δόθηκαν επισήμως από τον πρόεδρο Πρωτοδικών Αιγίου κ. Νικόλαο Μανιώτη, το νέο 33μελές δημοτικό συμβούλιο που θα αναλάβει καθήκοντα από την 1η Σεπτεμβρίου 2019 θα έχει ως εξής:

ΔΗΜΑΡΧΟΣ: Δημήτρης Καλογερόπουλος

ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ "Αιγιάλεια Τώρα": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ, ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ) ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΑΝΔΡΕΑ, ΓΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ, ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ, ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ. Από Δημοτική Ενότητα Ακράτας: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Διακοπτού: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Ερινεού: ΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Συμπολιτείας: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ, ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ.

ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ "Αιγιάλεια Αύριο": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΓΟΥΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ, ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ, ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Αιγείρας: ΤΟΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Ακράτας: ΓΙΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Διακοπτού: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Ερινεού: ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ. Από Δημοτική Ενότητα Συμπολιτείας ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.

ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ "Ποιοτική Αιγιάλεια": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΥΧΡΑΜΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, ΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Ακράτας: ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ. Από Δημοτική Ενότητα Διακοπτού: ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Συμπολιτείας: ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ.

ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ "ΜΠΡΟΣΤΑ για την Αιγιάλεια": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ. Από Δημοτική Ενότητα Διακοπτού: ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.

ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ "ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ ΠΟΛΙΣ": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ.

ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΞΗ: "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ": Από Δημοτική Ενότητα Αιγίου: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΡΗ.

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα σταυροδοσίας έχουν ως εξής:


 Από τον συνδυασμό ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ ΑΥΡΙΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Αιγείρας
1) ΤΟΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  811
2) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 457
3) ΚΟΥΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 91

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
4) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1291
5) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 1122
6) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 1063
7) ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 930
8) ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 714
9) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 690
10) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 642
11) ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 636
12) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 635
13) ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 628
14) ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 590
15) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 564
16) ΜΠΙΡΠΑΝΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 546
17) ΔΟΥΣΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 537
18) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 478
19) ΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 373
20) ΤΟΧΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 369
21) ΚΑΠΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 345
22) ΤΡΑΝΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 339
23) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 325
24) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 276
25) ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 271
26) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 271
27) ΚΑΒΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 232
28) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 226
29) ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 208
30) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 176

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
31) ΓΙΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 1260
32) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 220
33) ΝΤΕΡΕΚΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 170
34) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 154
35) ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 99

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
36) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 649
37) ΜΑΓΚΛΑΡΑ-ΚΑΛΠΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 455
38) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 412
39) ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΡΕΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 407
40) ΜΠΕΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 320
41) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 230

Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
42) ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 564
43) ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 336
44) ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 123

Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
45) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1049
46) ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 483
47) ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 344
48) ΒΛΑΧΟΥ-ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΥΛΟΥ 246
49) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 235
50) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9

Από τον συνδυασμό « αιγιάλεια τώρα»

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Εκλογική Περιφέρεια Αιγείρας
1) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 536
2) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 63
3) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΛΑΣΙΟΥ 62

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
4 ) ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 908
5) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ) ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΑΝΔΡΕΑ 885
6) ΓΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 775
7) ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 737
8) ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 713
9) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 631
10) ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 593
11) ΔΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΛΑΜΠΡΟΥ 512
12) ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 479
13) ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 476
14) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 475
15) ΓΙΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 416
16) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 402
17) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 391
18) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 353
19) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 320
20) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΦΩΤΙΟΥ 257
21) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 249
22) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 247
23) ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 215
24) ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 204
25) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 179
26) ΡΕΚΑΤΣΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 168
27) ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΤΖΙΟΥΖΕΠΠΑ ΚΑΡΜΕΛΑ (ΜΑΡΙΑ-ΠΙΑ) του ΒΙΤΤΟΡΙΟ 166
28) ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 142
29) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 138
30) ΚΛΙΜΑΤΣΑΚΗ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 127

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
31) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 582
32) ΓΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 160
33) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 141
34) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΗΛΙΑ-ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 129
35) ΖΙΖΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 93

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
36) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 976
37) ΒΙΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 439
38) ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 426
39) ΛΙΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 417
40) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 369
41) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 312

Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
42) ΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 654
43) ΣΑΜΠΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 201
44) ΚΙΤΣΑΤΗ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92

Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
45) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1075
46) ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 977
47) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 801
48) ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΙΣΤΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 616
49) ΡΟΥΒΑΛΗ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 521
50) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΗΛΙΑ 497

Από τον συνδυασμό  ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ ΠΟΛΙΣ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική περιφέρεια Αιγείρας
1) ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 70
2) ΦΕΡΡΟ ΑΛΕΞ του ΧΑΡΕΝΤΙΝ 32
3) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 25

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
4) ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 170
5) ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 154
6) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 130
7) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118
8) ΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 96
9) ΑΛΕΥΡΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 88
10) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ 88
11) ΚΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 81
12) ΞΥΝΟΜΠΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68
13) ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 49
14) ΓΡΥΛΛΗ-ΤΖΕΛΕΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ 46
15) ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 46
16) ΜΟΣΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 44
17) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 43
18) ΑΣΠΡΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ 40
19) ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
20) ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 24
21) ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 24
22) ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
23) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20
24) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
25) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19
26) ΚΟΥΤΟΥΛΑ-ΔΑΔΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ 17
27) ΡΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
28) ΚΑΡΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13
29) ΔΑΝΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
30) ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 9

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
31) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 180
32) ΜΠΑΡΙΑΜΑΪ ΕΡΙΟΝ του ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 40
33) ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 35
34) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20
35) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
36) ΒΙΛΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 113
37) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 78
38) ΚΛΟΥΚΙΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 50
39) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
40) ΚΑΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30
41) ΠΑΤΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20


Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
42) ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 51
43) ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40
44) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14

Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
45) ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 40
46) ΔΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 37
47) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 21
48) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18
49) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
50) ΜΑΘΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 15


ΑΠΟ ΤΟΝ  ΣΥΝΔΥΣΜΟ  ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ  ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Εκλογική Περιφέρεια Αιγείρας
1) ΛΙΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
2) ΜΗΛΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
3) ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
4) ΛΑΪΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 254
5) ΑΣΠΡΟΥΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 106
6) ΑΚΑΡΕΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 100
7) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
8) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 77
9) ΜΕΪΝΤΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ συζ. ΑΓΓΕΛΟΥ 63
10) ΣΧΙΝΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 63
11) ΧΕΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 62
12) ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 58
13) ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ 54
14) ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
15) ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 48
16) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 48
17) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44
18) ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
19) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 33
20) ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΚΟΝΗ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 33
21) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 31
22) ΨΙΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29
23) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΡΟΥ 25
24) ΓΑΡΓΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 24
25) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 23
26) ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22
27) ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19
28) ΚΟΡΔΟΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18
29) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 14
30) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
31) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 21
32) ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 20
33) ΚΥΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ 17
34) ΜΗΛΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
35) ΑΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92
36) ΓΟΥΡΟΥΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53
37) ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΛΟΥΪΖΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44
38) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΠΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ 27
39) ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
   
Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
40) ΜΕΓΑΡΗ ΑΚΡΙΒΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45
41) ΠΟΥΛΙΚΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 37
42) ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 26



Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
43) ΜΠΟΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 176
44) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 73
45) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 72
46) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 54
47) ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35


ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ "ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ"

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική περιφέρεια Αιγείρας

1) ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 202
2) ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 197
3) ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 92

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
4) ΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 605
5) ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 599
6) ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 598
7) ΓΚΡΕΜΟΥ-ΓΟΥΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 593
8) ΤΗΛΙΓΑΔΗ-ΒΕΛΑΩΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 577
9) ΜΠΙΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 570
10) ΠΙΚΟΥΛΑ-ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ 448
11) ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ 446
12) ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 385
13) ΚΑΜΠΟΥΡΗ-ΜΑΣΑΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 362
14) ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 342
15) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 300
16) ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 293
17) ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 251
18) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 230
19) ΖΑΝΤΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 229
20) ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 206
21) ΧΗΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 204
22) ΜΠΑΛΙΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 201
23) ΜΠΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 191
24) ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 186
25) ΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 181
26) ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 164
27) ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 125
28) ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 111
29) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 111
30) ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 62

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
31) ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 234
32) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 158
33) ΠΟΛΥΔΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 116
34) ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ - ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΝΙΚΟΛΑ-ΟΥ 79
35) ΣΑΛΑΜΑΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
36) ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 920
37) ΠΡΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 302
38) ΦΕΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 279
39) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 246
40) ΣΗΜΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 224
41) ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 128

Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
42) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 302
43) ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 272
44) ΚΙΤΣΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 128

Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
45) ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 555
46) ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 467
47) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 354
48) ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ-ΓΙΑΛΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 288
49) ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 172
50) ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 148

Από τον συνδυασμό ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΙ-ΓΙΑΛΕΙΑΣ (Μ.ΠΡΟ.Σ.Τ.Α)

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Εκλογική περιφέρεια Αιγείρας
1) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 281
2) ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 124
3) ΚΟΥΒΑΡΑ ΦΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 42

Εκλογική Περιφέρεια Αιγίου
4) ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 367
5) ΚΟΙΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 318
6) ΧΩΡΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 266
7) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 259
8) ΑΝΔΡΙΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 223
9) ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 222
10) ΣΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 212
11) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 164
12) ΛΑΠΑΝΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 164
13) ΓΚΟΥΛΕΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 141
14) ΚΟΝΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 128
15) ΛΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 123
16) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 123
17) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 111
18) ΓΡΙΒΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87
19) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 87
20) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 85
21) ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 76
22) ΤΣΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68
23) ΚΟΛΥΒΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
24) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 64
25) ΜΠΑΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62
26) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 48
27) ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΣΤΑ 45
28) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 31
29) ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
30) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16

Εκλογική Περιφέρεια Ακράτας
31) ΠΑΡΑΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 346
32) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 115
33) ΓΑΚΕΛΑ ΑΓΑΠΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 40
34) ΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 33

Εκλογική Περιφέρεια Διακοπτού
35) ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 231
36) ΤΖΟΥΜΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 66
37) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56
38) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 52
39) ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 49

Εκλογική Περιφέρεια Ερινεού
40) ΓΙΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116
41) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
42) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 42

Εκλογική Περιφέρεια Συμπολιτείας
43) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 170
44) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 115
45) ΜΕΡΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 85
46) ΤΡΕΧΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73
47) ΠΡΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61
48) ΠΑΣΧΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 38

PrintEmail

 

Saitis Home Έπιπλα

 Pizza IQ